M.Ali AYDEMİR

Bilgisayar Mühendisi Mezun olduğu yıl. 1999

Mehmet Ali AYDEMİR

Bilgisayar Mühendisi Mezun olduğu yıl. 1999

TEKNO - SERVİS

Profesyonel olmamıza rağmen her projeyi ilk işimiz gibi görüyoruz ve her projeye heyecan duyarak başlıyoruz... Sadece size özel tasarımlar yapıyoruz ve net çözümler üretiyoruz. Aldığımız her yeni iş %100 referans yoluyla, müşteri memnuniyeti sayesinde bize ulaşmaktadır. Bizim tek odak noktamız aldığımız projenin mükemmelliği ve müşteri memnuniyetidir. Daha önceden de tasarım yaptırmış olabilirsiniz, ancak klasikleşen tasarım anlayışı burada yoktur, çünkü tasarımın belli kalıpları yoktur. Bizler her zaman yenilikçi olup hep farklı olmayı hedef edinmiş bir ekibiz. Tasarım ve çözüm yolları sunuyoruz.

Sizin için farklı düşünüyoruz.sizin için fark yaratıyoruz. Bize hayallerinizi getirin gerçeğe dönüştürelim,bizden hayal etmemizi isteyin beklentiniz den fazlasını sunalım. Tekno-Servis Alanya Bilişim ,Otel Programı, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Sistem Kurulumu, İnternet Hizmetleri alanlarında hizmet veren bir firmadır.
Tekno-Servis'i diğer firmalardan ayıran ve farklı olmasını sağlayan en önemli nedenlerden bir tanesi de ekimizin mutlu çalışıyor olmasıdır,tüm ekimiz birey olarak ayrı çalışan olarak ayrı saygı ve değer görmektedir. İşe gelirken ve çıkarken gülümseyerek ayrılmamızın, sürekli üretken olmamızın sebebi budur. Yeni bir projeye başlarken ekip liderlerimizin söylediği tek şey 'En iyisini yapacağınız biliyorum,size güveniyorum' dur. Ekibimizin yaratıcı dünyasından yararlanmak için hiç düşünmeden kapımızı çalın. Çünkü biz hep hazırız..

TOP